15-08-2020 20:21:27

Będzie Kongres Polska Chemia

VII edycja Kongresu Polska Chemia w tym roku wyjątkowo odbędzie się w nowej formule telewizyjnego programu online już 16 września br. Organizatorem, jak zwykle jest Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

Od sześciu lat rokrocznie Kongres cieszył się zainteresowaniem ludzi świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim  – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego. Każde spotkanie w ramach Kongresu Polska Chemia to czas ważnych dyskusji o sytuacji, wyzwaniach i przyszłości całej branży. PIPC, która zbudowała silną markę, jaką jest Kongres Polska Chemia, nie mogła pozwolić sobie na zaproponowanie klasycznej formy webinarium, dlatego w tym roku czeka nas formuła całodziennego programu telewizyjnego „na żywo” o charakterze publicystyczno-branżowym, który będzie dostępny dla każdego zainteresowanego widza zupełnie bezpłatnie.

Tematyka VII Kongresu Polska Chemia skupiać się będzie wokół trzech obszarów tematycznych – gospodarka, środowisko, człowiek – a także oscylować wokół zagadnień, które są obecnie najważniejsze dla sektora chemicznego i całego przemysłu, mając na uwadze wpływ pandemii. Skutki kilkumiesięcznego zamrożenia gospodarki (być może nie ostatniego w tym roku), intensyfikacja aktywności regulacyjnej UE i nowe trendy ogrywające kluczową rolę w rozwoju Polskiej Chemii. Zagadnienia środowiskowe są w centrum uwagi, ale będzie też wiele dodatkowych kwestii m.in.: inwestycje, innowacje, kadry, transport i dystrybucję, technologie 4.0.Rejestracja do udziału w wydarzeniu na www.kongrespolskachemia.pl/. jaz.

Komentuje Waldemar Rukść

eNOT.pl - Portal Naczelnej Organizacji Technicznej | eNOT.pl