Nauczą fotowoltaiki


22-08-2021 16:13:37

Nauczą fotowoltaiki

Fundacja Fotowoltaiki oraz Mistrz Fotowoltaiki organizuje Ogólnopolską Konferencję Mistrza Fotowoltaiki – szkolenie dla 200 osób aktywnie działających w sprzedaży PV i inwestujących w swój rozwój osobisty. Konferencja odbędzie się w dniu 24.08.2021 r. w Hotelu Narvil w Serocku (woj. mazowieckie).

Lubelska Fundacja Fotowoltaiki to grupa ludzi, których połączyła pasja do fotowoltaiki i chęć pomocy inwestorom. Dotychczasowe doświadczenie zdobyte przez nich w branży pozwoliło stworzyć skuteczny system obsługi klienta oraz opracować najkorzystniejsze rozwiązania. Szczyci się tym, że jej systemy fotowoltaiczne mają  najlepszy stosunek ceny do jakości  na rynku. Wiedzą, którą przekaże w trakcie szkolenia dotyczy nie tylko samych instalacji solarnych, lecz także ich przystosowania do wymogów różnorodnych obiektów budowlanych.

Dochód fundacji przekazywany jest  na ochronę środowiska oraz pomoc potrzebującym. Główne formy działania Fundacji to propagowanie wiedzy o odnawialnych źródłach energii, zwiększenie liczby bezemisyjnych elektrowni w kraju i bezpłatne doradztwo w zakresie fotowoltaiki a także audyty już wykonanych instalacji.

Współpraca z Fundacją Fotowoltaiki jest w pełni kompleksowa od pierwszego kontaktu, poprzez tworzenie projektu, montaż jak również po uruchomieniu instalacji. Zajmuje się kompletną obsługą dokumentacji przyłączeniowej, a także pomaga w uzyskaniu dotacji. Instalacje zrealizowane pod opieką Fundacji zyskują 30 lat gwarancji na sprawność modułów. Dotychczas zrealizowano kilkadziesiąt instalacji pv o mocy od kilku do kilkudziesięciu kilowatów.

 

Komentuje Waldemar Rukść

eNOT.pl - Portal Naczelnej Organizacji Technicznej | eNOT.pl