Miesięcznik Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT

30. edycja plebiscytu Złoty Inżynier
Baner poziomy

Plebiscyt „Złoty Inżynier”

Plebiscyt „Złoty Inżynier” jest organizowany przez redakcję „Przeglądu Technicznego” od 1994 roku

Wśród kandydatów do tytułu „Złoty Inżynier 2023” znaleźli się wybitni twórcy techniki zarówno naukowcy, jak i praktycy – menedżerowie, nauczyciele i działacze ruchu stowarzyszeniowego. Wywodzą się z tradycyjnych oraz najnowszych dziedzin techniki, przyczyniając się do ich rozwoju – a co szczególnie ważne – z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wśród tegorocznych kandydatów są osoby zajmujące się nowymi technologami, robotyką i automatyką, sztuczną inteligencja oraz zrównoważonym rozwojem.

Tradycyjnie, przypominamy także sylwetki kandydatów z lat ubiegłych, którzy od czasu pierwszej nominacji odnieśli kolejne sukcesy zawodowe i dołożyli swoje cegiełki do rozwoju i promocji techniki.
Zapraszamy Państwa do głosowania w 30. Plebiscycie „Złoty Inżynier”. Głosowanie trwa do 22 stycznia 2024 r. Liczymy na Państwa głosy oraz na spotkanie podczas tradycyjnej gali „Złotego Inżyniera” na początku marca 2024 r.

Instrukcja: Proszę zaznaczyć swoją kandydatkę, kandydata i wcisnąć przycisk „Prześlij” znajdujący się na dole formularza.

Aby zagłosować należy być zalogowanym do konta Google.

Komentuje Waldemar Rukść